“Purvīša muzejs” ieved mūs kultūras mantojuma un dabas bagātību pasaulē, piedāvājot ne tikai vēsturiskas atziņas, bet arī piedzīvojumu un jaunradi. Šis muzejs, kas šobrīd atrodas tapšanas posmā, dod iespēju ikvienam iepazīt un baudīt Latvijas skaistumu un vēsturi.

Muzeja aktīvās darbības sezona – no maija, kad ābeles ir ziedonī, līdz oktobrim, kad daba sniedz bagātīgas krāsu nianses, – ir īpašs laiks, kurā “Purvīša muzejs” aicina apmeklētājus. Šajā periodā “Vecjaužos”, Vilhelma Purvīša dzimtajā mājā, varēsiet izbaudīt ainavu un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Muzejs aicina gan draugu kopas, kas vēlas radoši pavadīt laiku un svinēt svētkus, gan ģimenes ar bērniem un vecvecākiem, lai kopīgi izpētītu Latvijas skaistumu un vēsturi. Tiek gaidīti arī zinātkāri skolotāji, mākslinieki, studenti, pētnieki un muzeju profesionāļi.

Grupas apmeklējums kopā ar muzeja speciālistu solās būt aizraujošs un informatīvs notikums. Speciālists jūs sagaidīs “Vecjaužos”, lai ar stāstījumu vestu grupu cauri izstādei “Septiņi gudrie”, izstaigātu ainavu taku “Purvīša acīm” un apmeklētu veco ābeļdārzu, kas stāv jau no Purvīša bērnības laikiem. Pirms rekonstrukcijas ir iespējams apskatīt Purvīšu dzimtas celtās mājas, kuras ir Latvijas kultūras mantojums.

Apmeklējot muzeju, ne tikai gūsiet vērtīgas zināšanas par mākslinieka Vilhelma Purvīša dzīvi un darbību, bet arī piedzīvosiet unikālu iespēju sajust un ieraudzīt to pašu ainavu, ko viņš mīlēja un no kuras guva iedvesmu savai radošajai darbībai. Ar iespēju baudīt tēju un mieloties ar līdzi paņemtiem gardumiem, muzejs piedāvā ne tikai garīgu, bet arī gardo fizisko pieredzi. “Purvīša muzejs” ir vieta, kur satiekas vēsture un mūsdienu radošums, radot vienotu un neaizmirstamu piedzīvojumu.

Grupu apmeklējums iespējams, piesakot vizīti info@purvisamuzejs.lv.Grupu rezervācijām, lūgums sazināties zvanot:

7 eiro no personas